Futbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

ESERP TEAM

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ESE / ESERP

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ESERP TEAM - uniforme 1
Uniforme 2
ESERP TEAM - uniforme 2
Uniforme 3
ESERP TEAM - uniforme 3
Patrocinador
ESERP TEAM - patrocinador 2
Ropa deportiva
ESERP TEAM - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Bogdan Minachenko Aleksandrovich
Bogdan Minachenko
POR 20 Anys
3 0 0 0 0
2
Marc Rovira Rosell
Marc Rovira
DEF 19 Anys
3 0 0 0 0
3
Carles  Tejedor Pérez
Carles Tejedor
DEF 18 Anys
3 3 0 0 0
5
Javier Savino
Javier Savino
DEF
0 0 0 0 0
6
Bruno  Lorente De Los Santos
Bruno Lorente
MIG 20 Anys
3 4 0 0 0
7
Pol Vives Cartañá
Pol Vives
DAV 19 Anys
2 0 0 0 0
8
Marc Carrillo Garcia
Marc Carrillo
MIG 19 Anys
2 0 0 0 0
9
Amadeu Juvanteny Deulofeu
Amadeu Juvanteny
DEF 21 Anys
3 2 0 0 0
10
Tomas  Cobo Rivera
Tomas Cobo
MIG 20 Anys
3 1 0 1 0
11
Francesc Iglesias Millán
Francesc Iglesias
DAV 22 Anys
3 0 0 0 0
13
Marc Sanchez Gutierrez
Marc Sanchez
POR 19 Anys
1 0 0 0 0
19
Albert Maestre Marcos
Albert Maestre
DEF 23 Anys
2 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 19 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 26 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 4 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 11 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 18 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimecres, 25 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 1 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 19 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA UB
SUSP
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 26 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
26.02.2020 UB  - UB2 ESERP
10
5
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 4 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
04.03.2020 UB  - UB1 INEFC BCN
4
3
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 11 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
11.03.2020 UB  - UB2 ESERP
7
1
EUNCET O
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 18 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
18.03.2020 UB  - UB2 CMU RAMON LLULL
APLZ
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimecres, 25 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.03.2020 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
APLZ
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 1 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
01.04.2020 UB  - UB1 ESERP
APLZ
XIOR
Acceso cuenta

No conectado