Futbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

ENG.BIOMEDICA

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

BIO / ENG BIOMEDICA

Any de fundació

-

Telèfon

606508943

Correu electrònic

epuigbon8@alumnes.ub.edu

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ENG.BIOMEDICA - uniforme 1
Uniforme 2
ENG.BIOMEDICA - uniforme 2
Uniforme 3
ENG.BIOMEDICA - uniforme 3
Patrocinador
ENG.BIOMEDICA - patrocinador 2
Ropa deportiva
ENG.BIOMEDICA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Alex Valls Castellanos
Alex Valls
DAV 21 Anys
4 0 0 0 0
2
Eduard Puig Bonjoch
Eduard Puig
POR 19 Anys
3 0 0 0 0
3
Marc Ropero Soberbio
Marc Ropero
MIG 20 Anys
1 0 0 0 0
4
Dídac Jimenez Cusco
Dídac Jimenez
POR 21 Anys
1 0 0 0 0
5
Alexandre Garcia-Duran Castilla
Alexandre Garcia-Duran
MIG 19 Anys
4 2 0 0 0
6
Jan Elliot González Álvarez
Jan Elliot González
MIG 20 Anys
4 5 0 0 0
7
Rubén Cuervo Noguera
Rubén Cuervo
DEF 19 Anys
2 0 0 0 0
8
Stanislav Didkovskyy Sosnytskyy
Stanislav Didkovskyy
DEF 19 Anys
1 0 0 0 0
9
Sergio Venteo Benavente
Sergio Venteo
DAV 20 Anys
1 0 0 0 0
10
Marc López Doblas
Marc López
DEF 19 Anys
4 0 0 0 0
11
Eduard Ruiz Munné
Eduard Ruiz
DEF 19 Anys
4 1 0 0 0
12
Joan Triadú Galí
Joan Triadú
DEF 19 Anys
2 2 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 14 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 21 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 28 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 6 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatFARMACIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 3 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 17 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 24 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 14 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.02.2020 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
4
2
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 21 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.02.2020 UB  - UB2 ECONOMIA I EMPRESA ADE
1
6
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 28 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.02.2020 UB  - UB1 ENG BIOMEDICA
3
1
MEDICINA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 6 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatFARMACIA
06.03.2020 UB  - UB2 FARMACIA
0
3
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 3 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
03.04.2020 UB  - UB2 EUNCET B
15:30
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 17 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
17.04.2020 UB  - UB1 ENG BIOMEDICA
15:30
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 24 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
24.04.2020 UB  - UB2 ECONOMIA
15:30
ENG BIOMEDICA
Acceso cuenta

No conectado