Futbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

BIO-ENGINYERIA

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

BEN / BIO-ENGINYERIA

Any de fundació

-

Telèfon

628934008

Correu electrònic

levalvaro@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA 08440

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
BIO-ENGINYERIA - uniforme 1
Uniforme 2
BIO-ENGINYERIA - uniforme 2
Uniforme 3
BIO-ENGINYERIA - uniforme 3
Patrocinador
BIO-ENGINYERIA - patrocinador 2
Ropa deportiva
BIO-ENGINYERIA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Arnau Juàrez Huix
Arnau Juàrez
POR 18 Anys
4 1 0 0 0
5
Sergio Soria Fernández
Sergio Soria
DEF 19 Anys
2 0 0 0 0
6
Guillermo Ruiz Carmona
Guillermo Ruiz
DEF 18 Anys
3 2 0 0 0
7
Martí Puigpey Burriel
Martí Puigpey
MIG 19 Anys
4 4 0 0 0
9
Jordi Albert Feliu
Jordi Albert
DAV 19 Anys
4 0 0 0 0
10
Andreu Giménez Fernández-Caro
Andreu Giménez
DAV 18 Anys
3 1 0 0 0
11
Álvaro Leva Ligero
Álvaro Leva
MIG 18 Anys
4 0 0 0 0
12
Alvaro Lorda Molina
Alvaro Lorda
DEF 19 Anys
4 0 0 0 0
20
Jaume Riutort Moya
Jaume Riutort
DEF 18 Anys
1 0 0 0 0
23
David Lopez  Huertas
David Lopez
MIG 18 Anys
3 3 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 14 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 21 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 28 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 6 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 3 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 17 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 24 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 14 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.02.2020 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
4
2
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 21 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.02.2020 UB  - UB1 BIO-ENGINYERIA
5
4
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 28 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
28.02.2020 UB  - UB2 ECONOMIA
2
3
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 6 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.03.2020 UB  - UB1 BIO-ENGINYERIA
1
7
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 3 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
03.04.2020 UB  - UB1 BIO-ENGINYERIA
15:30
ECONOMIA I EMPRESA ADE
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 17 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
17.04.2020 UB  - UB1 MEDICINA
16:30
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 24 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
24.04.2020 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
16:30
FARMACIA
Acceso cuenta

No conectado