Futbol 7 Dv 15:30h-17:30 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.10.2019 UB  - UB1 ENG BIOMEDICA
0
1
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
25.10.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
0
2
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.10.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
1
4
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
25.10.2019 UB  - UB2 DRET Z
0
8
FARMACIA
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
2
1
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
0
1
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 ETSEIB
3
3
ENG.QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 FARMACIA
9
1
ENG BIOMEDICA
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
4
5
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
15.11.2019 UB  - UB1 ETSEIB
2
3
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
1
11
FARMACIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
15.11.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
2
4
DRET Z
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
22.11.2019 UB  - UB2 FARMACIA
3
5
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
2
6
ENG.QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
22.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
4
0
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 DRET Z
3
4
ENG BIOMEDICA
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
2
8
FARMACIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
1
8
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
4
7
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 ETSEIB
4
4
BIO-ENGINYERIA
Jornada 6
Jornada 6
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 BIO-ENGINYERIA
6
2
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.12.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
3
4
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.12.2019 UB  - UB2 DRET Z
0
4
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 FARMACIA
15
2
ENG.QUIMICA
Jornada 7
Jornada 7
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 EUNCET B
2
3
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.12.2019 UB  - UB2 FARMACIA
11
4
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
3
3
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.12.2019 UB  - UB2 ETSEIB
4
6
ENG BIOMEDICA
Acceso cuenta

No conectado