23-24 FUTBOL 7 UB DIVENDRES de 13:00h a 16:00h 2023-24 Masculí

ELECTRONICA UPC

Últim partit

F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular

Esports UB

ELECTRÒNICA UPC
4 - 6
DADES FC

Plantilla

# Pos Jugador Edat Partits Gols
1 POR Alex Carreras Aguera 21 11 0 0 0
2 Pau Galopa Mirabet 20 3 1 0 0
3 Pau Macias Moran 21 10 6 0 0
4 DAV Nacho Pizarro Garcia 20 6 2 0 0
5 DEF Pol Ferran Gomez 22 4 0 0 0
6 MIG Pol Costa Tomas 21 6 1 0 0
7 DEF Carlos Pons Vivet 20 11 0 2 0
8 DAV Alex Canals Rodríguez 20 10 8 2 0
9 DAV Oscar Turner Ramon 21 10 4 1 0
10 MIG Adrià Gual Luco 23 10 4 3 0
11 MIG Aleix Mercader Mqrtí 20 11 7 0 0
12 MIG Serafí Herms García 21 7 2 0 0

Calendari

F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 1
CE FARMACIA B
7-4
10.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
ELECTRÒNICA UPC
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 2
ELECTRÒNICA UPC
2-4
17.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
CE FARMACIA D
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 3
UPC ARQUITECTURA
4-5
24.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
ELECTRÒNICA UPC
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 4
ELECTRÒNICA UPC
5-4
01.12.2023 - UB - UB1
UB - UB1
EUM
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 6
CE FARMACIA A
10-5
09.02.2024 - UB - UB2
UB - UB2
ELECTRÒNICA UPC
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 7
ELECTRÒNICA UPC
0-5
16.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
CE FARMACIA C
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 8
UAO A
6-1
23.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
ELECTRÒNICA UPC
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 9
ELECTRÒNICA UPC
3-8
01.03.2024 - UB - UB2
UB - UB2
DRET FC
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 10
CAMINS FC
5-3
08.03.2024 - UB - UB2
UB - UB2
ELECTRÒNICA UPC
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 11
ELECTRÒNICA UPC
3-5
15.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
GTIAE
F7 DV 13:00 a 16:00h - Esports - fase regular - Jornada 5
ELECTRÒNICA UPC
4-6
22.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
DADES FC

Galeria de fotos

No hi ha fotografies disponibles.