23-24 FUTBOL 7 UB DILLUNS de 15:30h a 18:30h 2023-24 Masculí

BELLES ARTS

Últim partit

F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular

Esports UB

FISICA UB
0 - 3
BELLES ARTS

Plantilla

# Pos Jugador Edat Partits Gols
1 MIG Juan Pellicer Pellicer 22 9 4 0 0
2 DEF Pol Subirats Estupiña 20 7 0 0 0
3 DEF Joan Miquel Duran Amengual 20 6 2 0 0
4 DEF Albert Costa Mari 20 6 0 0 0
5 MIG Jordi Sorolla Estupinyà 21 9 9 0 0
6 MIG Pere Riera Febrer 21 7 0 0 0
7 MIG Arnau Sirvent Villòria 19 8 4 0 0
8 MIG Pablo Brea Carreras 20 6 1 0 0
9 DAV Marc fermin Ferrer 19 6 2 0 0
10 DAV Vicenç Adrover mascaro 20 7 4 0 0
11 DAV Toni Calero Ribas 19 6 0 0 0
12 DEF Josep Bort Tomàs 20 5 2 0 0
13 POR Hermes Lisandro Adjayeng Meye Oyana 21 6 0 0 0
14 DAV Macià Mestre Llabrés 20 7 1 0 0
15 MIG Arnau Roca Nordfeldt 20 9 0 0 0

Calendari

F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 1
BELLES ARTS
6-6
06.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
BIOTEC FC
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 3
BELLES ARTS
3-5
20.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
CMU PENYAFORT
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 4
CAMINS
6-3
27.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
BELLES ARTS
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 5
BELLES ARTS
0-5
11.12.2023 - UB - UB1
UB - UB1
UPC EEBE
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 7
CAFE UB
4-1
12.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
BELLES ARTS
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 8
BELLES ARTS
4-4
19.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
FIB
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 9
IBE UPF
4-7
26.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
BELLES ARTS
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 10
BELLES ARTS
5-0
04.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
EEBE UPC
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 11
FISICA UB
0-3
11.03.2024 - UB - UB2
UB - UB2
BELLES ARTS
F7 DL 15:30 a 18:30h - Esports - fase regular - Jornada 6
FME B
16:00
22.03.2024 - UB - UB2
UB - UB2
BELLES ARTS

Galeria de fotos

No hi ha fotografies disponibles.