Futbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatIQS A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 30 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 30 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP Z
13.02.2020 UB  - UB1 IQS B
3
0
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
13.02.2020 UB  - UB2 DRET
3
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.02.2020 UB  - UB1 BELLVITGE
2
5
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatIQS A
13.02.2020 UB  - UB2 CAMINS
3
0
IQS A
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.02.2020 UB  - UB2 ESERP Z
3
4
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
20.02.2020 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
3
0
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
20.02.2020 UB  - UB1 IQS A
0
3
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 30 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
30.04.2020 UB  - UB2 ESERP A
APLZ
CAMINS
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
27.02.2020 UB  - UB1 IQS B
0
3
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.02.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
7
3
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.02.2020 UB  - UB1 BELLVITGE
3
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.02.2020 UB  - UB2 CAMINS
16:30
ESERP Z
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.03.2020 UB  - UB1 IQS A
7
3
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
05.03.2020 UB  - UB2 DRET
3
5
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
05.03.2020 UB  - UB2 ESERP A
0
3
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 30 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.04.2020 UB  - UB1 ESERP Z
APLZ
BELLVITGE
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
02.04.2020 UB  - UB2 IQS A
15:30
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
02.04.2020 UB  - UB1 IQS B
15:30
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
02.04.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
16:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
02.04.2020 UB  - UB1 BELLVITGE
16:30
DRET
Jornada 6
Jornada 6
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
16.04.2020 UB  - UB1 ESERP A
15:30
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
16.04.2020 UB  - UB2 ESERP Z
15:30
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
16.04.2020 UB  - UB1 CAMINS
16:30
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
16.04.2020 UB  - UB2 DRET
16:30
CTEF-EUNCET
Jornada 7
Jornada 7
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
23.04.2020 UB  - UB1 ESERP A
15:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
23.04.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
15:30
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
23.04.2020 UB  - UB1 IQS B
16:30
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
23.04.2020 UB  - UB2 IQS A
16:30
DRET
Acceso cuenta

No conectado