Futbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

CTEF-EUNCET

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

EUN / CTEF-EUNCET

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
CTEF-EUNCET - uniforme 1
Uniforme 2
CTEF-EUNCET - uniforme 2
Uniforme 3
CTEF-EUNCET - uniforme 3
Patrocinador
CTEF-EUNCET - patrocinador 2
Ropa deportiva
CTEF-EUNCET - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Sergi Abella Pons
Sergi Abella
DEF 22 Anys
1 0 0 0 0
2
Eric Cardoso Romero
Eric Cardoso
DAV 22 Anys
1 0 0 0 0
3
Robert Urpinell Aynés
Robert Urpinell
DEF 18 Anys
0 0 0 0 0
4
Sergi Rubiales Ferrer
Sergi Rubiales
MIG 19 Anys
0 0 0 0 0
5
Adrià Sarradell Ruiz
Adrià Sarradell
MIG 18 Anys
1 1 0 0 0
6
Albert Pons Matarín
Albert Pons
MIG 18 Anys
1 0 0 0 0
7
Alex Vega Prellezo
Alex Vega
MIG 21 Anys
1 0 0 0 0
8
Roger Monsech Soldevila
Roger Monsech
MIG 19 Anys
1 2 0 0 0
9
Fran Mariol Campos
Fran Mariol
MIG 18 Anys
1 0 0 0 0
10
DANIEL RODRIGUEZ MARTINEZ
DANIEL RODRIGUEZ
DEF 18 Anys
1 1 0 0 0
11
Jordi Pons Pahissa
Jordi Pons
DAV 19 Anys
1 1 0 0 0
12
Max Porta Monton
Max Porta
POR 19 Anys
1 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 12 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 19 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 26 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.02.2020 UB  - UB1 BELLVITGE
2
5
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
20.02.2020 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
3
0
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.02.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
15:30
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
05.03.2020 UB  - UB2 ESERP A
16:30
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 12 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
12.03.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
16:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 19 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
19.03.2020 UB  - UB2 DRET
16:30
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 26 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
26.03.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
15:30
CAMINS
Acceso cuenta

No conectado