Futbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

ESERP A

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ESA / ESERP A

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA 08010

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
ESERP A - uniforme 1
Uniforme 2
ESERP A - uniforme 2
Uniforme 3
ESERP A - uniforme 3
Patrocinador
ESERP A - patrocinador 2
Ropa deportiva
ESERP A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Santiago  Zapata   Cardona
Santiago Zapata
19 Anys
0 0 0 0 0
3
Ramon Junyent Junyent
Ramon Junyent
20 Anys
0 0 0 0 0
5
Ismael El Bekkar López
Ismael El Bekkar
22 Anys
0 0 0 0 0
6
Iago Urrutikoetxea Meizoso
Iago Urrutikoetxea
20 Anys
0 0 0 0 0
7
Isaac Penella  Paltré
Isaac Penella
20 Anys
0 0 0 0 0
8
Carlos Vargas  Blanco
Carlos Vargas
20 Anys
0 0 0 0 0
17
Jason Clark Hidalgo  Saplaan
Jason Clark Hidalgo
DAV 20 Anys
0 0 0 0 0
21
Eric Alcantud Tresgallo
Eric Alcantud
22 Anys
0 0 0 0 0
22
Javier Carvajal  Rodríguez
Javier Carvajal
23 Anys
0 0 0 0 0
23
Pau Vendrell González
Pau Vendrell
19 Anys
0 0 0 0 0
99
Albert Segarra Martinez
Albert Segarra
21 Anys
0 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 12 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 19 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 26 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
13.02.2020 UB  - UB2 DRET
3
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.02.2020 UB  - UB1 BELLVITGE
16:30
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
05.03.2020 UB  - UB2 ESERP A
16:30
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 12 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
12.03.2020 UB  - UB2 IQS A
15:30
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 19 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
19.03.2020 UB  - UB1 ESERP A
15:30
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 26 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
26.03.2020 UB  - UB1 ESERP A
15:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
02.04.2020 UB  - UB2 ESERP A
APLZ
CAMINS
Acceso cuenta

No conectado