23-24 FUTBOL 7 UB DIJOUS de 14:30h a 17:30h 2023-24 Masculí

UB BIOQUIMICA

Últim partit

F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular

Esports UB

UB BIOQUIMICA
6 - 7
ESTUDIS ANGLESOS UB

Plantilla

# Pos Jugador Edat Partits Gols
1 Pablo Rodenas Sánchez 18 8 2 2 0
2 Alex Gonzalo Escudero 19 7 0 1 0
3 Gerard Romeo Cassadó 19 5 0 0 0
4 David Senmarti Vallés 19 7 0 0 0
5 Senén Pery Llambí 21 3 0 0 0
6 Ricard Pastallé Valenzuela 19 8 8 0 0
7 Oscar Crespo Rodríguez 20 6 0 1 0
8 Xavier Camacho Amills 19 6 0 0 0
9 Izan Cabrerizo Ibáñez 22 4 4 0 0
10 Oriol Nadal Ch 21 5 6 0 0
11 Martí Punzano Díaz 20 5 3 0 0
12 Eloi Muñoz Busto 20 7 0 0 0
13 Sergi Lacueva Llorens 23 7 0 0 0
14 Marc Tarruella Tió 19 4 0 0 0
15 Xavier Tello Díez 20 7 8 0 0

Calendari

F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 1
MARQUETING ESERP
3-2
09.11.2023 - UB - UB1
UB - UB1
UB BIOQUIMICA
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 2
UB BIOQUIMICA
3-5
16.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
ENG. BIOMEDICA FC
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 4
ETSEIB WKS
12-4
30.11.2023 - UB - UB1
UB - UB1
UB BIOQUIMICA
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 5
UB BIOQUIMICA
4-1
14.12.2023 - UB - UB2
UB - UB2
ESTADISTICA UB
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 6
DRET WP
13-0
08.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
UB BIOQUIMICA
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 8
MATES - ADE
3-0
22.02.2024 - UB - UB2
UB - UB2
UB BIOQUIMICA
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 10
FISICA FIS
3-3
07.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
UB BIOQUIMICA
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 11
UB BIOQUIMICA
2-11
14.03.2024 - UB - UB2
UB - UB2
INEFC INE
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 9
UB BIOQUIMICA
1-7
19.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
BIOLOGIA UB
F7 DJ 14:30 a 17:30h - Esports - fase regular - Jornada 7
UB BIOQUIMICA
6-7
22.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
ESTUDIS ANGLESOS UB

Galeria de fotos

No hi ha fotografies disponibles.