Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

Resultats

CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatCMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatCMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatEPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
N/D N/D FARMA
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
17.02.2020 poli UPC  - p1 FME
49
46
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
17.02.2020 poli UPC  - p1 DADES
36
47
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.02.2020 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
63
25
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.02.2020 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
34
46
IQS A
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
N/D N/D CMU PENYAFORT
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 FARMA
49
47
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 ETS
36
58
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
24.02.2020 poli UPC  - p2 IQS A
33
72
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 EPSEB
59
54
CMU RAMON LLULL
Jornada 3
Jornada 3
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
N/D N/D DADES
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatCMU RAMON LLULL
02.03.2020 poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
0
2
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.03.2020 poli UPC  - p1 CMU PENYAFORT
49
36
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.03.2020 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
77
23
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.03.2020 poli UPC  - p1 FME
55
53
IQS A
Jornada 4
Jornada 4
BYE
ETS
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
N/D N/D ETS
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatCMU RAMON LLULL
09.03.2020 poli UPC  - p1 DADES
2
0
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatEPSEB
09.03.2020 poli UPC  - p1 EPSEB
0
2
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
09.03.2020 poli UPC  - p1 FARMA
43
52
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
09.03.2020 poli UPC  - p1 IQS A
63
78
CMU PENYAFORT
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
N/D N/D CMU RAMON LLULL
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FME
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
APLZ
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 CMU PENYAFORT
PTE
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
IQS A
Jornada 6
Jornada 6
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
N/D N/D IQS A
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FARMA
PTE
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 DADES
PTE
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 EPSEB
PTE
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
APLZ
ECONOMIA I EMPRESA
Jornada 7
Jornada 7
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FME
PTE
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 IQS A
PTE
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
N/D poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
PTE
DADES
Jornada 9
Jornada 9
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
N/D N/D EPSEB
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 DADES
PTE
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FARMA
PTE
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
PTE
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
PTE
FME
Jornada 8
Jornada 8
BYE
FME
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
N/D N/D FME
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 EPSEB
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 CMU PENYAFORT
PTE
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 IQS A
PTE
DADES
Acceso cuenta

No conectado