Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

Farmacia

Nombre corto

FAR / FARMA

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

-

Província

-

País

-

Uniforme 1
Farmacia - uniforme 1
Uniforme 2
Farmacia - uniforme 2
Uniforme 3
Farmacia - uniforme 3
Patrocinador
Farmacia - patrocinador 2
Ropa deportiva
Farmacia - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Dario Rodriguez  Ledesma
Dario Rodriguez
22 Anys
2 0 0
2
Xavier Martín Ballesteros
Xavier Martín
21 Anys
2 0 0
3
Joan Pérez Manso
Joan Pérez
22 Anys
2 0 0
4
David Sirera i Pulido
David Sirera
21 Anys
2 0 0
5
Jordi Correcher Pesquera
Jordi Correcher
22 Anys
2 0 0
6
Marc Escolà Lara
Marc Escolà
AP 21 Anys
2 0 0
7
Manel Salvador Sala  Sendra
Manel Salvador Sala
23 Anys
2 0 0
8
Toni  Realp Serrano
Toni Realp
21 Anys
2 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatCMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 FARMA
49
47
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatCMU RAMON LLULL
02.03.2020 poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
0
2
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
09.03.2020 poli UPC  - p1 FARMA
43
52
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FME
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FARMA
PTE
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 EPSEB
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FARMA
PTE
IQS A
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
N/D N/D FARMA
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado