Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

EPS / EPSEB

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - uniforme 1
Uniforme 2
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - uniforme 2
Uniforme 3
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - uniforme 3
Patrocinador
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - patrocinador 2
Ropa deportiva
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
0
Max Molina  Cervelló
Max Molina
22 Anys
1 0 0
1
Patrick Salinas Appleyard
Patrick Salinas
20 Anys
3 0 0
2
Alfred B Hernandez  Martinez
Alfred B Hernandez
23 Anys
2 0 0
3
Andreu Alegre i Baraldés
Andreu Alegre i
21 Anys
2 0 0
4
Gerard Quintana López
Gerard Quintana
24 Anys
2 0 0
5
Matias Ezequiel Garcia Althaus
Matias Ezequiel Garcia
23 Anys
1 0 0
6
Xavier Fontanilles Buira
Xavier Fontanilles
21 Anys
3 0 0
7
David Pallise Ros
David Pallise
18 Anys
2 0 0
8
David John  Sison Alvarez
David John Sison
21 Anys
1 0 0
9
Joaquim  Serra Rada
Joaquim Serra
24 Anys
1 0 0
14
Gerard Recasens Ferret
Gerard Recasens
19 Anys
1 0 0
23
Ruben  Alfonso Martin
Ruben Alfonso
20 Anys
0 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatEPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
17.02.2020 poli UPC  - p1 DADES
36
47
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 EPSEB
59
54
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.03.2020 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
77
23
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatEPSEB
09.03.2020 poli UPC  - p1 EPSEB
0
2
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 CMU PENYAFORT
PTE
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 EPSEB
PTE
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 IQS A
PTE
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 EPSEB
PTE
FARMA
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
N/D N/D EPSEB
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado