Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

FME

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

FME / FME

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
FME - uniforme 1
Uniforme 2
FME - uniforme 2
Uniforme 3
FME - uniforme 3
Patrocinador
FME - patrocinador 2
Ropa deportiva
FME - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Joan Salvà Soler
Joan Salvà
20 Anys
1 0 0
5
Marc Herault Ripoll
Marc Herault
20 Anys
3 0 0
7
Alejandro Galván Pérez-Ilzarbe
Alejandro Galván
20 Anys
2 0 0
8
Nil  Fons Miret
Nil Fons
21 Anys
2 0 0
9
Aleix Torres Camps
Aleix Torres
19 Anys
2 0 0
10
Àlex Font Mercadié
Àlex Font
19 Anys
1 0 0
11
Santiago Llaquet Vélez
Santiago Llaquet
18 Anys
3 0 0
12
Arnau Padrés Masdemont
Arnau Padrés
18 Anys
2 0 0
16
Gerard Castro López
Gerard Castro
18 Anys
2 0 0
17
Bernat Ramis Vich
Bernat Ramis
20 Anys
3 0 0
19
Carlos Arribalzaga Jové
Carlos Arribalzaga
18 Anys
2 0 0
33
Àlex Aibar Farràs
Àlex Aibar
19 Anys
3 0 0
Cuerpo técnico
Guillem Coderch Sendrós
Guillem Coderch
ENTRENADOR 21 Anys
0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatEPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
17.02.2020 poli UPC  - p1 FME
49
46
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 ETS
36
58
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.03.2020 poli UPC  - p1 FME
55
53
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatEPSEB
09.03.2020 poli UPC  - p1 EPSEB
0
2
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FME
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 DADES
PTE
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 FME
PTE
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
PTE
FME
BYE
FME
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
N/D N/D FME
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado