Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

Grau en Ciència i Enginyeria de Dades

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

CED / DADES

Any de fundació

-

Telèfon

639646637

Correu electrònic

neilcrespo15@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - uniforme 1
Uniforme 2
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - uniforme 2
Uniforme 3
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - uniforme 3
Patrocinador
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - patrocinador 2
Ropa deportiva
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Nil Crespo  Peiro
Nil Crespo
E 20 Anys
0 0 0
2
Marc  Cortadellas Casale
Marc Cortadellas
P 22 Anys
1 0 0
3
José Pérez Cano
José Pérez
AP 19 Anys
1 0 0
5
Tomás Gadea Alcaide
Tomás Gadea
B 18 Anys
1 0 0
6
Oriol Ricart Villarrubias
Oriol Ricart
P 21 Anys
0 0 0
7
Pol  Bernaus Casadesús
Pol Bernaus
E 21 Anys
1 0 0
8
Robert Tura Fernandez
Robert Tura
A 21 Anys
1 0 0
9
Alex Marti Guiu
Alex Marti
AP 0 Anys
1 0 0
12
Pau Matas Albiol
Pau Matas
A 18 Anys
1 0 0
16
Esteve Valls Mascaró
Esteve Valls
A 21 Anys
0 0 0
33
Roger  Creus Castanyer
Roger Creus
B 20 Anys
0 0 0
44
Xavier Rubiés Cullell
Xavier Rubiés
A 22 Anys
1 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lació-
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 17 de febrer de 2020
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
17.02.2020 poli UPC  - p1 DADES
36
47
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 FARMA
13:30
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
09.03.2020 poli UPC  - p1 DADES
13:00
CMU RAMON LLULL
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
N/D N/D DADES
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA
PTE
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D DADES
PTE
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D CMU PENYAFORT
PTE
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D DADES
PTE
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D IQS A
PTE
DADES
Acceso cuenta

No conectado