Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

IQS A

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

IQS / IQS A

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
IQS A - uniforme 1
Uniforme 2
IQS A - uniforme 2
Uniforme 3
IQS A - uniforme 3
Patrocinador
IQS A - patrocinador 2
Ropa deportiva
IQS A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Carles Parra Tejedor
Carles Parra
21 Anys
0 0 0
2
Javier Ruiz Lasierra
Javier Ruiz
21 Anys
0 0 0
3
Sergi Pons .
Sergi Pons
19 Anys
0 0 0
4
Marc Salas Santana
Marc Salas
20 Anys
0 0 0
5
Josep Tevar Mañero
Josep Tevar
22 Anys
0 0 0
6
Jordi Díaz Carné
Jordi Díaz
21 Anys
0 0 0
7
Pere Calopa Sanahuja
Pere Calopa
21 Anys
0 0 0
8
Adrià Sabatés .
Adrià Sabatés
20 Anys
0 0 0
9
Arnau  Pou .
Arnau Pou
19 Anys
0 0 0
10
Albert Sánchez .
Albert Sánchez
25 Anys
0 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lació-
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lació-
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.02.2020 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
16:00
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
24.02.2020 poli UPC  - p2 IQS A
16:00
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.03.2020 poli UPC  - p1 FME
16:00
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 9 de març de 2020
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
09.03.2020 poli UPC  - p1 IQS A
16:00
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D ETS
PTE
IQS A
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
N/D N/D IQS A
BYE
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D IQS A
PTE
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D FARMA
PTE
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lació-
N/D N/D IQS A
PTE
DADES
Acceso cuenta

No conectado