Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2019-20 Masculí

BQ

Resultats

CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimarts, 3 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
No presentatCMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimarts, 17 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
42
57
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
68
43
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
05.11.2019 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
56
54
IESE
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
10.12.2019 poli UPC  - p1 DADES
47
37
IQS A
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 FME
47
48
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
38
47
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
0
1
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 IESE
40
46
DADES
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
48
49
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
38
46
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 EPSEB
47
55
IESE
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
52
36
IQS A
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 DADES
61
17
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
16:00
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
26.11.2019 poli UPC  - p2 FME
40
55
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
26.11.2019 poli UPC  - p2 IESE
50
44
CMU PENYAFORT
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
57
39
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 FME
51
35
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.12.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
98
34
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimarts, 3 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
03.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
37
64
IESE
Jornada 6
Jornada 6
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 DADES
75
57
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
39
62
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
N/D N/D IQS A
SUSP
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
10.12.2019 poli UPC  - p2 IESE
28
42
FME
Jornada 7
Jornada 7
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 FME
64
59
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
No presentatCMU RAMON LLULL
16.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
0
2
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA
SUSP
CMU PENYAFORT
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimarts, 17 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
17.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
37
47
IESE
Acceso cuenta

No conectado