Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2019-20 Masculí

BQ

IQS A

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

IQS / IQS A

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
IQS A - uniforme 1
Uniforme 2
IQS A - uniforme 2
Uniforme 3
IQS A - uniforme 3
Patrocinador
IQS A - patrocinador 2
Ropa deportiva
IQS A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Carles Parra Tejedor
Carles Parra
21 Anys
5 0 0
2
Javier Ruiz Lasierra
Javier Ruiz
21 Anys
1 0 0
3
Sergi Pons .
Sergi Pons
19 Anys
5 0 0
4
Marc Salas Santana
Marc Salas
20 Anys
3 0 0
5
Josep Tevar Mañero
Josep Tevar
22 Anys
4 0 0
6
Jordi Díaz Carné
Jordi Díaz
21 Anys
5 0 0
7
Pere Calopa Sanahuja
Pere Calopa
21 Anys
4 0 0
8
Adrià Sabatés .
Adrià Sabatés
20 Anys
4 0 0
9
Arnau  Pou .
Arnau Pou
19 Anys
4 0 0
10
Albert Sánchez .
Albert Sánchez
25 Anys
5 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimarts, 17 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
38
47
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
52
36
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
16:00
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 FME
51
35
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
N/D N/D IQS A
SUSP
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
10.12.2019 poli UPC  - p1 DADES
47
37
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimarts, 17 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
17.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
37
47
IESE
Acceso cuenta

No conectado