Bàsquet Dj-Dv 12h-17h 2019-20 Femení

BQ

IQS A

BARCELONA

Nombre corto

IQS / IQS A

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

-

Uniforme 1
IQS A - uniforme 1
Uniforme 2
IQS A - uniforme 2
Uniforme 3
IQS A - uniforme 3
Patrocinador
IQS A - patrocinador 2
Ropa deportiva
IQS A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Federica Rulli .
Federica Rulli
30 Anys
4 0 0
2
Anna Bosch Plana
Anna Bosch
23 Anys
4 0 0
4
Gemma Moles Matas
Gemma Moles
19 Anys
3 0 0
5
Triana  Navarro .
Triana Navarro
2 0 0
6
Linda Anyu Bugnion Dalleres
Linda Anyu Bugnion
19 Anys
4 0 0
7
Leire Franquesa .
Leire Franquesa
19 Anys
3 0 0
8
Elna  Segura .
Elna Segura
19 Anys
3 0 0
10
Mar Corgos .
Mar Corgos
18 Anys
3 0 0
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatADE
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
No presentatCMU SANT JORDI
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
07.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
APLZ
UB
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
14.11.2019 poli UPC  - p2 ADE
23
66
IQS A
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
21.11.2019 poli UPC  - p2 CMU SANT JORDI
44
32
IQS A
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
28.11.2019 poli UPC  - p2 UB
25
34
IQS A
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
No presentatADE
05.12.2019 poli UPC  - p1 IQS A
3
0
ADE
CompeticióBàsquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
No presentatCMU SANT JORDI
12.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
2
0
CMU SANT JORDI
Acceso cuenta

No conectado