Futbol 7 Dx 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatCMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.10.2019 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
6
2
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
30.10.2019 UB  - UB2 ESERP
8
2
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 EUNCET O
2
5
CAMINS
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
1
7
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatCMU PENYAFORT
15.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
3
0
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
18.11.2019 UB  - UB1 CMU RAMON LLULL
6
1
EUNCET O
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.11.2019 UB  - UB1 ESERP
16
5
EUNCET O
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.11.2019 UB  - UB2 CMU PENYAFORT
4
1
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
2
2
CAMINS
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
15:30
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.11.2019 UB  - UB1 EUNCET O
15:30
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.11.2019 UB  - UB1 CMU RAMON LLULL
16:30
EUNCET BS
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
15:30
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 ESERP
15:30
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
16:30
EUNCET O
Acceso cuenta

No conectado