Futbol 7 Dx 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ESERP TEAM

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ESE / ESERP

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ESERP TEAM - uniforme 1
Uniforme 2
ESERP TEAM - uniforme 2
Uniforme 3
ESERP TEAM - uniforme 3
Patrocinador
ESERP TEAM - patrocinador 2
Ropa deportiva
ESERP TEAM - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Bogdan Minachenko Aleksandrovich
Bogdan Minachenko
POR 20 Anys
7 0 0 0 0
2
Marc Rovira Rosell
Marc Rovira
DEF 18 Anys
7 3 0 0 0
3
Carles  Tejedor Pérez
Carles Tejedor
DEF 18 Anys
6 1 0 0 0
5
Javier Savino
Javier Savino
DEF
0 0 0 0 0
6
Bruno  Lorente De Los Santos
Bruno Lorente
MIG 19 Anys
7 12 0 0 0
7
Pol Vives Cartañá
Pol Vives
DAV 19 Anys
4 4 0 0 0
8
Marc Carrillo Garcia
Marc Carrillo
MIG 18 Anys
4 4 0 0 0
9
Amadeu Juvanteny Deulofeu
Amadeu Juvanteny
DEF 21 Anys
7 7 0 0 0
10
Tomas  Cobo Rivera
Tomas Cobo
MIG 19 Anys
7 20 0 0 0
11
Francesc Iglesias Millán
Francesc Iglesias
DAV 21 Anys
5 3 0 0 0
22
Roger Guell Font
Roger Guell
DEF 21 Anys
2 1 0 0 0
Cuerpo técnico
Nacho Marcos  Delgado
Nacho Marcos
ENTRENADOR 23 Anys
0 0
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
Datadimecres, 4 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
30.10.2019 UB  - UB2 ESERP
8
2
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
1
7
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.11.2019 UB  - UB1 ESERP
16
5
EUNCET O
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
3
6
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 ESERP
7
4
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
Datadimecres, 4 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
04.12.2019 UB  - UB1 ESERP
6
3
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
11.12.2019 UB  - UB1 CAMINS
3
6
ESERP
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
N/D N/D ESERP
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado