Futbol 7 Dx 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

EUNCET BS

Terrasa Espanya Espanya

Nombre corto

EUN / EUNCET BS

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

Terrasa

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
EUNCET BS - uniforme 1
Uniforme 2
EUNCET BS - uniforme 2
Uniforme 3
EUNCET BS - uniforme 3
Patrocinador
EUNCET BS - patrocinador 2
Ropa deportiva
EUNCET BS - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Ilías  Ahmed Benchellal
Ilías Ahmed
DEF 18 Anys
6 0 0 0 0
3
Oriol Escamilla Cantón
Oriol Escamilla
DEF 21 Anys
5 2 0 0 0
4
Bernat Rosselló Valle
Bernat Rosselló
DEF 18 Anys
6 0 0 0 0
5
Aleix Altarriba Fernández
Aleix Altarriba
MIG 18 Anys
6 0 0 0 0
6
Dani Ruiz Vila
Dani Ruiz
MIG 19 Anys
4 1 0 0 0
7
Joel Medrán Castro
Joel Medrán
MIG 18 Anys
5 1 0 0 0
8
CARLOS RAMOS GUERRA
CARLOS RAMOS
DEF 18 Anys
6 0 0 0 0
9
Joan Llargués Ramoneda
Joan Llargués
DAV 18 Anys
6 2 0 0 0
10
Miguel Pozo Burgueño
Miguel Pozo
DAV 18 Anys
6 7 0 1 0
12
Adrián Fortea Moliner
Adrián Fortea
MIG 18 Anys
6 0 0 0 0
14
Josep Maria Borrell Catafal
Josep Maria Borrell
DAV 18 Anys
3 2 0 0 0
99
Marc Ramos Guitart
Marc Ramos
DAV 20 Anys
5 1 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Datadimecres, 4 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Datadimecres, 18 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.10.2019 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
6
2
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
1
7
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
2
2
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.11.2019 UB  - UB1 CMU RAMON LLULL
5
4
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
2
4
EUNCET O
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Datadimecres, 4 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
04.12.2019 UB  - UB2 CMU RAMON LLULL
3
5
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Datadimecres, 18 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
18.12.2019 UB  - UB2 EUNCET BS
15:30
EUNCET O
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
N/D N/D EUNCET BS
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado