Futbol 7 Dx 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

CAMINS

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

CAM / CAMINS

Any de fundació

2030

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Descripció

Çom un grup damiks de la upç k enç bulem dibarti yugan a futbol una miketa pim pam

Uniforme 1
CAMINS - uniforme 1
Uniforme 2
CAMINS - uniforme 2
Uniforme 3
CAMINS - uniforme 3
Patrocinador
CAMINS - patrocinador 2
Ropa deportiva
CAMINS - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
4
Carles Casas Pérez
Carles Casas
DEF 19 Anys
5 0 0 0 0
5
Jordi Martinez Perello
Jordi Martinez
DEF 20 Anys
4 0 0 0 0
6
Adrian Arias Varela
Adrian Arias
MIG 21 Anys
3 1 0 0 0
7
Víctor González Pérez
Víctor González
DAV 20 Anys
4 3 0 0 0
8
Genís Sánchez Cardà
Genís Sánchez
MIG 20 Anys
4 2 0 2 0
10
Albert Izquierdo Bas
Albert Izquierdo
MIG 19 Anys
5 1 0 0 0
11
Joan Rosello Lozano
Joan Rosello
DAV 21 Anys
5 1 0 0 0
13
David Soriano Hernando
David Soriano
POR 19 Anys
5 0 0 0 0
16
Gonzalo Biboum Mejias
Gonzalo Biboum
DEF 20 Anys
4 0 0 1 0
17
Jorge Coscolla Ciutad
Jorge Coscolla
MIG 19 Anys
5 2 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatCMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Datadimecres, 18 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 EUNCET O
2
5
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.11.2019 UB  - UB1 EUNCET BS
2
2
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatCMU PENYAFORT
15.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
3
0
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
3
6
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.11.2019 UB  - UB2 CAMINS
3
0
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
11.12.2019 UB  - UB1 CAMINS
15:30
ESERP
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Datadimecres, 18 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
18.12.2019 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
15:30
CAMINS
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dx 15:30h-17:30
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
N/D N/D CAMINS
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado