Futbol 7 Dx 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatCMU SANT JORDI
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.10.2019 UB  - UB1 FME B
2
11
INEFC BCN
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.10.2019 UB  - UB1 UPC-ETSETB
3
4
MATES INFO
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
30.10.2019 UB  - UB2 CMU SANT JORDI
4
3
ADE UB
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
06.11.2019 UB  - UB2 ADE UB
4
2
UPC-ETSETB
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.11.2019 UB  - UB1 MATES INFO
0
4
FME B
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.11.2019 UB  - UB1 INEFC BCN
6
0
CMU SANT JORDI
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatCMU SANT JORDI
13.11.2019 UB  - UB1 FME B
3
0
CMU SANT JORDI
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.11.2019 UB  - UB1 UPC-ETSETB
0
9
INEFC BCN
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.11.2019 UB  - UB2 MATES INFO
1
3
ADE UB
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.11.2019 UB  - UB1 CMU SANT JORDI
13:30
UPC-ETSETB
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.11.2019 UB  - UB2 ADE UB
APLZ
FME B
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.11.2019 UB  - UB1 INEFC BCN
14:30
MATES INFO
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 FME B
13:30
UPC-ETSETB
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.11.2019 UB  - UB2 ADE UB
14:30
INEFC BCN
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 MATES INFO
14:30
CMU SANT JORDI
Acceso cuenta

No conectado