Futbol 7 Dv 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.10.2019 UB  - UB1 ENG BIOMEDICA
0
1
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
25.10.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
0
2
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.10.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
1
4
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
25.10.2019 UB  - UB2 DRET Z
0
8
FARMACIA
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
0
1
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
2
1
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 ETSEIB
3
3
ENG.QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 FARMACIA
9
1
ENG BIOMEDICA
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
15:30
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
15.11.2019 UB  - UB1 ETSEIB
15:30
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
16:30
FARMACIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
15.11.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
16:30
DRET Z
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
22.11.2019 UB  - UB2 FARMACIA
15:30
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
15:30
ENG.QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
22.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
16:30
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 DRET Z
16:30
ENG BIOMEDICA
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
15:30
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
15:30
FARMACIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 ETSEIB
16:30
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
16:30
ENG BIOMEDICA
Jornada 6
Jornada 6
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 BIO-ENGINYERIA
15:30
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.12.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
15:30
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.12.2019 UB  - UB2 DRET Z
16:30
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 FARMACIA
16:30
ENG.QUIMICA
Jornada 7
Jornada 7
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 EUNCET B
15:30
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.12.2019 UB  - UB2 FARMACIA
15:30
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.12.2019 UB  - UB2 ETSEIB
16:30
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
16:30
ECONOMIA

Acceso cuenta


No conectado