Futbol 7 Dv 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ENG.BIOMEDICA

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

BIO / ENG BIOMEDICA

Any de fundació

-

Telèfon

606508943

Correu electrònic

epuigbon8@alumnes.ub.edu

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ENG.BIOMEDICA - uniforme 1
Uniforme 2
ENG.BIOMEDICA - uniforme 2
Uniforme 3
ENG.BIOMEDICA - uniforme 3
Patrocinador
ENG.BIOMEDICA - patrocinador 2
Ropa deportiva
ENG.BIOMEDICA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Alex Valls Castellanos
Alex Valls
DAV 20 Anys
2 0 0 0 0
2
Eduard Puig Bonjoch
Eduard Puig
POR 19 Anys
2 0 0 0 0
3
Marc Ropero Soberbio
Marc Ropero
MIG 19 Anys
1 0 0 0 0
5
Alexandre Garcia-Duran Castilla
Alexandre Garcia-Duran
MIG 19 Anys
1 0 0 0 0
6
Jan Elliot González Álvarez
Jan Elliot González
MIG 19 Anys
2 0 0 0 0
7
Rubén Cuervo Noguera
Rubén Cuervo
DAV 18 Anys
2 0 0 0 0
8
Stanislav Didkovskyy Sosnytskyy
Stanislav Didkovskyy
DEF 19 Anys
0 0 0 0 0
9
Sergio Venteo Benavente
Sergio Venteo
DAV 19 Anys
2 0 0 0 0
10
Marc López Doblas
Marc López
DEF 19 Anys
2 0 0 0 0
11
Eduard Ruiz Munné
Eduard Ruiz
DEF 19 Anys
2 0 0 0 0
12
Joan Triadú Galí
Joan Triadú
DEF 19 Anys
2 1 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.10.2019 UB  - UB1 ENG BIOMEDICA
0
1
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 FARMACIA
9
1
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
15:30
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 DRET Z
16:30
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
16:30
ENG BIOMEDICA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.12.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
15:30
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.12.2019 UB  - UB2 ETSEIB
16:30
ENG BIOMEDICA

Acceso cuenta


No conectado