Futbol 7 Dv 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

BIO-ENGINYERIA

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

BEN / BIO-ENGINYERIA

Any de fundació

-

Telèfon

628934008

Correu electrònic

levalvaro@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA 08440

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
BIO-ENGINYERIA - uniforme 1
Uniforme 2
BIO-ENGINYERIA - uniforme 2
Uniforme 3
BIO-ENGINYERIA - uniforme 3
Patrocinador
BIO-ENGINYERIA - patrocinador 2
Ropa deportiva
BIO-ENGINYERIA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Arnau Juàrez Huix
Arnau Juàrez
POR 18 Anys
6 2 0 0 0
5
Sergio Soria Fernández
Sergio Soria
DEF 18 Anys
6 2 0 0 0
6
Guillermo Ruiz Carmona
Guillermo Ruiz
DEF 18 Anys
6 1 0 0 0
7
Martí Puigpey Burriel
Martí Puigpey
MIG 18 Anys
6 2 0 0 0
9
Jordi Albert Feliu
Jordi Albert
DAV 18 Anys
6 0 0 0 0
10
Andreu Giménez Fernández-Caro
Andreu Giménez
DAV 18 Anys
6 5 0 0 0
11
Álvaro Leva Ligero
Álvaro Leva
MIG 18 Anys
6 1 0 0 0
12
Alvaro Lorda Molina
Alvaro Lorda
DEF 18 Anys
6 1 0 0 0
20
Jaume Riutort Moya
Jaume Riutort
DEF 18 Anys
6 0 0 0 0
23
David Lopez  Huertas
David Lopez
MIG 18 Anys
6 3 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.10.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
1
4
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
08.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
0
1
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
4
5
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
22.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
4
0
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 ETSEIB
4
4
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 BIO-ENGINYERIA
6
2
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.12.2019 UB  - UB2 FARMACIA
15:30
BIO-ENGINYERIA
Acceso cuenta

No conectado