Futbol 7 Dv 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ECONOMIA

Barcelona Espanya Espanya

Nombre corto

ECO / ECONOMIA

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

Barcelona

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ECONOMIA - uniforme 1
Uniforme 2
ECONOMIA - uniforme 2
Uniforme 3
ECONOMIA - uniforme 3
Patrocinador
ECONOMIA - patrocinador 2
Ropa deportiva
ECONOMIA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Manuel Ortiz Lopez
Manuel Ortiz
POR 21 Anys
2 0 0 0 0
2
David Blasco Julià
David Blasco
DEF 21 Anys
2 0 0 0 0
3
Sergi  Ramos Andrades
Sergi Ramos
MIG 22 Anys
2 0 0 0 0
4
Joel Rodríguez González
Joel Rodríguez
DAV 21 Anys
2 0 0 0 0
5
Noel Pérez Morós
Noel Pérez
MIG 21 Anys
2 1 0 0 0
6
Gerard Herrera Colera
Gerard Herrera
MIG 21 Anys
2 0 0 0 0
7
Juan Hervás Alba
Juan Hervás
DEF 21 Anys
2 0 0 0 0
8
Guillermo Marín Sánchez
Guillermo Marín
DEF 21 Anys
2 0 0 0 0
9
Marcel Perramon Brufau
Marcel Perramon
DEF 21 Anys
1 0 0 0 0
10
Alberto Barrachina Sánchez
Alberto Barrachina
MIG 21 Anys
2 0 0 0 0
11
Elmo Cobo  Moreno
Elmo Cobo
MIG 19 Anys
2 0 0 0 0
12
Arnau Peris Martí
Arnau Peris
DEF 22 Anys
2 0 0 0 0
15
Gerard Bou  Bonet
Gerard Bou
DEF 21 Anys
1 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 25 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
25.10.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
0
2
ETSEIB
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 EUNCET B
2
1
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
15.11.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
16:30
FARMACIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
22.11.2019 UB  - UB2 BIO-ENGINYERIA
16:30
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 ECONOMIA
15:30
DRET Z
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.12.2019 UB  - UB2 ENG BIOMEDICA
15:30
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv 15:30h-17:30
FaseSEMESTRE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 ENG.QUIMICA
16:30
ECONOMIA

Acceso cuenta


No conectado