Futbol 7 Dv 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 17 de gener de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 17 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
Datadivendres, 24 de gener de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
Datadivendres, 24 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
Datadivendres, 31 de gener de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
Datadivendres, 31 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
Datadivendres, 7 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
Datadivendres, 7 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
N/D N/D EPSEB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 ECONOMIA I EMPRESA UB
4
5
QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 8 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
08.11.2019 UB  - UB1 FISICA X
2
1
MATEMATICAS UB
Jornada 2
Jornada 2
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
N/D N/D QUIMICA
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.11.2019 UB  - UB2 EPSEB
APLZ
FISICA X
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 15 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
15.11.2019 UB  - UB1 MATEMATICAS UB
13:30
ECONOMIA I EMPRESA UB
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
N/D N/D FISICA X
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 QUIMICA
13:30
MATEMATICAS UB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 22 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
22.11.2019 UB  - UB1 ECONOMIA I EMPRESA UB
14:30
EPSEB
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
N/D N/D MATEMATICAS UB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 FISICA X
13:30
ECONOMIA I EMPRESA UB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
29.11.2019 UB  - UB1 EPSEB
14:30
QUIMICA
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA UB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 QUIMICA
13:30
FISICA X
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 MATEMATICAS UB
14:30
EPSEB
Jornada 6
Jornada 6
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
N/D N/D EPSEB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 QUIMICA
13:30
ECONOMIA I EMPRESA UB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 20 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
20.12.2019 UB  - UB1 MATEMATICAS UB
14:30
FISICA X
Jornada 7
Jornada 7
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
N/D N/D QUIMICA
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 17 de gener de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
17.01.2020 UB  - UB1 ECONOMIA I EMPRESA UB
13:30
MATEMATICAS UB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 17 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
17.01.2020 UB  - UB1 FISICA X
14:30
EPSEB
Jornada 8
Jornada 8
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
N/D N/D FISICA X
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
Datadivendres, 24 de gener de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
24.01.2020 UB  - UB1 MATEMATICAS UB
13:30
QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
Datadivendres, 24 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
24.01.2020 UB  - UB1 EPSEB
14:30
ECONOMIA I EMPRESA UB
Jornada 9
Jornada 9
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
N/D N/D MATEMATICAS UB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
Datadivendres, 31 de gener de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.01.2020 UB  - UB1 ECONOMIA I EMPRESA UB
13:30
FISICA X
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
Datadivendres, 31 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.01.2020 UB  - UB1 QUIMICA
14:30
EPSEB
Jornada 10
Jornada 10
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA UB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
Datadivendres, 7 de febrer de 2020
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.02.2020 UB  - UB1 FISICA X
13:30
QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
Datadivendres, 7 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.02.2020 UB  - UB1 EPSEB
14:30
MATEMATICAS UB

Acceso cuenta


No conectado