Futbol 7 Dv 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Escuela Politécnica Superior de Edificación de Bcn

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

EPS / EPSEB

Any de fundació

-

Telèfon

633714500

Correu electrònic

diegodavilagraf@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
Escuela Politécnica Superior de Edificación de Bcn - uniforme 1
Uniforme 2
Escuela Politécnica Superior de Edificación de Bcn - uniforme 2
Uniforme 3
Escuela Politécnica Superior de Edificación de Bcn - uniforme 3
Patrocinador
Escuela Politécnica Superior de Edificación de Bcn - patrocinador 2
Ropa deportiva
Escuela Politécnica Superior de Edificación de Bcn - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Camilo Gaitan Maldonado
Camilo Gaitan
POR 28 Anys
3 0 0 0 0
2
Daniel Canelos Flores
Daniel Canelos
MIG 28 Anys
3 0 0 1 0
3
Andres Villa Redondo
Andres Villa
DEF 25 Anys
3 0 0 0 0
4
Sergio Cortes Peral
Sergio Cortes
MIG 28 Anys
3 1 0 0 0
5
Carlos Mario Noguera Ramos
Carlos Mario Noguera
DEF 30 Anys
3 0 0 0 0
6
Luis Rigoberto Cedillo Carrera
Luis Rigoberto Cedillo
DEF 29 Anys
3 0 0 0 0
7
Andrés Paíno Henríquez Sánchez
Andrés Paíno Henríquez
DAV 27 Anys
2 1 0 0 0
8
Rigoberto Zavala Contreras
Rigoberto Zavala
DEF 26 Anys
4 1 0 2 0
9
Erick Salgado Loayza
Erick Salgado
MIG 28 Anys
2 0 0 1 0
10
Juan Zamora Rivera
Juan Zamora
DAV 26 Anys
2 4 0 0 0
11
Diego Davila Graf
Diego Davila
DEF 28 Anys
4 3 0 0 0
14
Santiago Ardila Neira
Santiago Ardila
MIG 24 Anys
3 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 17 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
Datadivendres, 24 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
Datadivendres, 31 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
Datadivendres, 7 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
13.11.2019 UB  - UB2 EPSEB
3
4
FISICA X
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.11.2019 UB  - UB1 ECONOMIA I EMPRESA UB
3
2
EPSEB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 29 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
29.11.2019 UB  - UB2 EPSEB
2
3
QUIMICA
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 13 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
13.12.2019 UB  - UB1 MATEMATICAS UB
5
2
EPSEB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 17 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
17.01.2020 UB  - UB1 FISICA X
14:30
EPSEB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 8
Datadivendres, 24 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
24.01.2020 UB  - UB1 EPSEB
14:30
ECONOMIA I EMPRESA UB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 9
Datadivendres, 31 de gener de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.01.2020 UB  - UB1 QUIMICA
14:30
EPSEB
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 10
Datadivendres, 7 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.02.2020 UB  - UB1 EPSEB
14:30
MATEMATICAS UB
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
N/D N/D EPSEB
BYE
Descansa
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dv 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
N/D N/D EPSEB
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado