Futbol 7 Dj 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
N/D N/D CTEF-EUNCET
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 ESERP A
1
7
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
31.10.2019 UB  - UB2 IQS B
4
4
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
31.10.2019 UB  - UB1 IQS A
0
3
ESERP Z
Jornada 2
Jornada 2
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
N/D N/D DRET
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
9
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
07.11.2019 UB  - UB2 ESERP Z
6
6
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 BELLVITGE
2
6
IQS A
Jornada 3
Jornada 3
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
N/D N/D ESERP A
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 DRET
15:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.11.2019 UB  - UB2 IQS A
15:30
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 IQS B
16:30
BELLVITGE
Jornada 4
Jornada 4
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
N/D N/D ESERP Z
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 ESERP A
15:30
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.11.2019 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
15:30
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 BELLVITGE
16:30
DRET
Jornada 5
Jornada 5
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
N/D N/D IQS A
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
28.11.2019 UB  - UB2 DRET
15:30
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 IQS B
15:30
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 ESERP Z
16:30
BELLVITGE
Jornada 6
Jornada 6
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
N/D N/D BELLVITGE
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
05.12.2019 UB  - UB2 IQS A
15:30
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
15:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 ESERP A
16:30
DRET
Jornada 7
Jornada 7
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
N/D N/D IQS B
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.12.2019 UB  - UB1 DRET
15:30
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
12.12.2019 UB  - UB2 ESERP Z
15:30
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.12.2019 UB  - UB1 BELLVITGE
16:30
CTEF-EUNCET

Acceso cuenta


No conectado