Futbol 7 Dj 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

CTEF-EUNCET

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

EUN / CTEF-EUNCET

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
CTEF-EUNCET - uniforme 1
Uniforme 2
CTEF-EUNCET - uniforme 2
Uniforme 3
CTEF-EUNCET - uniforme 3
Patrocinador
CTEF-EUNCET - patrocinador 2
Ropa deportiva
CTEF-EUNCET - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Sergi Abella Pons
Sergi Abella
DEF 22 Anys
5 1 0 0 0
2
Eric Cardoso Romero
Eric Cardoso
DAV 22 Anys
5 2 0 0 0
3
Robert Urpinell Aynés
Robert Urpinell
DEF 18 Anys
6 1 0 0 0
4
Sergi Rubiales Ferrer
Sergi Rubiales
MIG 19 Anys
3 2 0 0 0
5
Adrià Sarradell Ruiz
Adrià Sarradell
MIG 18 Anys
6 11 0 2 0
6
Albert Pons Matarín
Albert Pons
MIG 18 Anys
5 1 0 0 0
7
Alex Vega Prellezo
Alex Vega
MIG 20 Anys
4 2 0 0 0
8
Roger Monsech Soldevila
Roger Monsech
MIG 19 Anys
6 6 0 0 0
9
Fran Mariol Campos
Fran Mariol
MIG 18 Anys
5 1 0 0 0
10
DANIEL RODRIGUEZ MARTINEZ
DANIEL RODRIGUEZ
DEF 18 Anys
6 1 0 0 0
11
Jordi Pons Pahissa
Jordi Pons
DAV 19 Anys
6 1 0 0 0
12
Max Porta Monton
Max Porta
POR 19 Anys
5 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
9
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.11.2019 UB  - UB2 IQS A
5
3
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.11.2019 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
6
5
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
28.11.2019 UB  - UB2 DRET
2
3
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
4
2
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.12.2019 UB  - UB1 BELLVITGE
2
4
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
N/D N/D CTEF-EUNCET
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado