Futbol 7 Dj 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ESERP A

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ESA / ESERP A

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA 08010

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
ESERP A - uniforme 1
Uniforme 2
ESERP A - uniforme 2
Uniforme 3
ESERP A - uniforme 3
Patrocinador
ESERP A - patrocinador 2
Ropa deportiva
ESERP A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Santiago  Zapata   Cardona
Santiago Zapata
18 Anys
3 0 0 1 0
3
Ramon Junyent Junyent
Ramon Junyent
20 Anys
2 3 0 0 0
5
Ismael El Bekkar López
Ismael El Bekkar
22 Anys
4 0 0 0 0
6
Iago Urrutikoetxea Meizoso
Iago Urrutikoetxea
20 Anys
2 0 0 0 0
7
Isaac Penella  Paltré
Isaac Penella
20 Anys
3 0 0 0 0
8
Carlos Vargas  Blanco
Carlos Vargas
20 Anys
3 0 0 0 0
17
Jason Clark Hidalgo  Saplaan
Jason Clark Hidalgo
DAV 19 Anys
4 0 0 0 0
21
Eric Alcantud Tresgallo
Eric Alcantud
22 Anys
1 1 0 0 0
22
Javier Carvajal  Rodríguez
Javier Carvajal
22 Anys
1 0 0 0 0
23
Pau Vendrell González
Pau Vendrell
19 Anys
4 0 0 0 0
99
Albert Segarra Martinez
Albert Segarra
21 Anys
1 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 ESERP A
1
7
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
9
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP A
21.11.2019 UB  - UB1 ESERP A
0
3
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 IQS B
7
2
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 ESERP A
1
8
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
12.12.2019 UB  - UB2 ESERP Z
15:30
ESERP A
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
N/D N/D ESERP A
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado