Futbol 7 Dj 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ESERP Z

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ESZ / ESERP Z

Any de fundació

1786

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ESERP Z - uniforme 1
Uniforme 2
ESERP Z - uniforme 2
Uniforme 3
ESERP Z - uniforme 3
Patrocinador
ESERP Z - patrocinador 2
Ropa deportiva
ESERP Z - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Roger Velasco Puig
Roger Velasco
0 0 0 0 0
2
Marc Périz Calonge
Marc Périz
MIG 19 Anys
3 0 0 0 0
3
Carlos Pla Rueda
Carlos Pla
DAV 22 Anys
4 2 0 0 0
4
Oliver Rabat Coppens
Oliver Rabat
DAV 18 Anys
3 1 0 0 0
5
Ignasi Vilaró Quesada
Ignasi Vilaró
20 Anys
5 0 0 0 0
6
Jordi Costa Tur
Jordi Costa
MIG 19 Anys
5 0 0 0 0
7
Josué Hiniesto Pérez
Josué Hiniesto
DAV 18 Anys
5 0 0 2 0
8
Mikel Sureda Motte
Mikel Sureda
MIG 20 Anys
4 2 0 0 0
9
Jorge Sepúlveda Jurado
Jorge Sepúlveda
MIG 20 Anys
4 5 0 0 0
10
Pol Rueda Corzo
Pol Rueda
DEF 19 Anys
3 0 0 0 0
11
Andreu Hernàndez Soto
Andreu Hernàndez
DAV 18 Anys
5 5 0 1 0
12
Raúl Rodríguez Cano
Raúl Rodríguez
20 Anys
1 0 0 1 0
16
Pere Santagueda Ayaso
Pere Santagueda
DEF 24 Anys
4 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
31.10.2019 UB  - UB1 IQS A
0
3
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
07.11.2019 UB  - UB2 ESERP Z
6
6
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 DRET
2
3
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 ESERP Z
4
5
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 CTEF-EUNCET
4
2
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
12.12.2019 UB  - UB2 ESERP Z
3
0
ESERP A
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
N/D N/D ESERP Z
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado