Futbol 7 Dj 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

IQS B

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

IQB / IQS B

Any de fundació

-

Telèfon

620784498

Correu electrònic

esports@iqs.edu

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
IQS B - uniforme 1
Uniforme 2
IQS B - uniforme 2
Uniforme 3
IQS B - uniforme 3
Patrocinador
IQS B - patrocinador 2
Ropa deportiva
IQS B - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Alexandre García Sosa
Alexandre García
POR 19 Anys
6 0 0 0 0
2
Josep Maria Aulinas Vilella
Josep Maria Aulinas
DEF 20 Anys
6 8 0 0 1
3
Adrià Cavero Negre
Adrià Cavero
18 Anys
6 3 0 2 0
5
Carlos  Fábregas  Gomá
Carlos Fábregas
18 Anys
3 0 0 0 0
7
David Jori Gonzalez
David Jori
18 Anys
5 2 0 0 0
8
Felix Friederich .Friederich
Felix Friederich
23 Anys
5 2 0 1 0
9
Kevin Valentini Valentini
Kevin Valentini
26 Anys
3 3 0 0 0
10
Sergi  Martrat Ortín
Sergi Martrat
MIG 18 Anys
6 4 0 2 0
11
Guillem Oya Garcia
Guillem Oya
18 Anys
6 5 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
31.10.2019 UB  - UB2 IQS B
4
4
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
07.11.2019 UB  - UB2 ESERP Z
6
6
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.11.2019 UB  - UB2 IQS B
2
2
BELLVITGE
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.11.2019 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
6
5
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 IQS B
7
2
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
11.12.2019 UB  - UB2 IQS A
5
3
IQS B
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
N/D N/D IQS B
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado