Futbol 7 Dj 15:30h-17:30 TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

IQS A

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

IQA / IQS A

Any de fundació

-

Telèfon

620784498

Correu electrònic

esports@iqs.edu

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
IQS A - uniforme 1
Uniforme 2
IQS A - uniforme 2
Uniforme 3
IQS A - uniforme 3
Patrocinador
IQS A - patrocinador 2
Ropa deportiva
IQS A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Javier García-Munté Betriu
Javier García-Munté
POR 0 Anys
5 0 0 0 0
3
àlex Vilaclara lopez
àlex Vilaclara
21 Anys
5 1 0 0 0
5
Eduard Domènech Calderon
Eduard Domènech
18 Anys
4 1 0 0 0
6
Víctor García garza
Víctor García
27 Anys
4 1 0 0 0
7
Jesús Campos Pérez
Jesús Campos
25 Anys
5 3 0 0 0
8
Alberto Stampa Lopez-Pinto
Alberto Stampa
MIG 20 Anys
3 1 0 0 0
9
Oriol Coll .Mañer
Oriol Coll
20 Anys
2 3 0 0 0
10
miquel ruiz pérez
miquel ruiz
21 Anys
5 8 0 1 0
11
Salvador Gervilla .
Salvador Gervilla
20 Anys
5 0 0 0 0
20
Albert Pous Rosell
Albert Pous
19 Anys
0 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS A
31.10.2019 UB  - UB1 IQS A
0
3
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 BELLVITGE
2
6
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.11.2019 UB  - UB2 IQS A
5
3
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP A
21.11.2019 UB  - UB1 ESERP A
0
3
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
11.12.2019 UB  - UB2 IQS A
5
3
IQS B
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.12.2019 UB  - UB1 DRET
3
4
IQS A
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 15:30h-17:30
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
N/D N/D IQS A
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado