Futbol 7 Dj 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

Resultats

CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 UAO
2
5
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
31.10.2019 UB  - UB2 ADE Y
4
3
ARQUITECTURA
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 ADE Z
4
0
FME A
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 FME A
2
5
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
07.11.2019 UB  - UB2 ARQUITECTURA
4
8
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 RELACIONS LABORALS
5
6
ADE Y
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 UAO
5
1
ADE Y
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.11.2019 UB  - UB2 ADE Z
6
5
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 FME A
4
4
ARQUITECTURA
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
13:30
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.11.2019 UB  - UB2 RELACIONS LABORALS
14:30
FME A
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 ADE Y
14:30
ADE Z
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 UAO
13:30
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
14:30
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
28.11.2019 UB  - UB2 FME A
14:30
ADE Y
Acceso cuenta

No conectado