Futbol 7 Dj 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ADE Z

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ADZ / ADE Z

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ADE Z - uniforme 1
Uniforme 2
ADE Z - uniforme 2
Uniforme 3
ADE Z - uniforme 3
Patrocinador
ADE Z - patrocinador 2
Ropa deportiva
ADE Z - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Biel Martínez Crespo
Biel Martínez
POR 19 Anys
4 0 0 0 0
2
Juan Calzada Calzada
Juan Calzada
DEF 18 Anys
4 2 0 0 0
4
Marc Gómez Almendros
Marc Gómez
DEF 18 Anys
5 5 0 0 0
5
Marc Juanes Duran
Marc Juanes
MIG 18 Anys
3 2 0 0 0
6
MIguel Espinós Labairu
MIguel Espinós
MIG 18 Anys
4 1 0 0 0
7
Guillem Coll Mañer
Guillem Coll
DAV 18 Anys
4 1 0 0 0
8
Angel Valverde  Arévalo
Angel Valverde
MIG 18 Anys
4 3 0 0 0
9
Roger Caparrós Jimenez
Roger Caparrós
18 Anys
2 1 0 0 0
10
Oriol Garrido López
Oriol Garrido
MIG 18 Anys
2 1 0 0 0
11
Marc  Pradeda Llibre
Marc Pradeda
DAV 18 Anys
4 12 0 0 0
12
Arnau Comas Prat
Arnau Comas
DAV 18 Anys
5 8 0 0 0
23
Carlos Nueno Velayos
Carlos Nueno
DAV 18 Anys
1 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Datadijous, 19 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 ADE Z
4
0
FME A
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
07.11.2019 UB  - UB2 ARQUITECTURA
4
8
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
14.11.2019 UB  - UB2 ADE Z
6
5
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 ADE Y
4
9
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 UAO
2
3
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 ADE Z
7
3
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Datadijous, 19 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
19.12.2019 UB  - UB1 ADE Z
14:30
ADE Y
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
N/D N/D ADE Z
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado