Futbol 7 Dj 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

FME A

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

FME / FME A

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
FME A - uniforme 1
Uniforme 2
FME A - uniforme 2
Uniforme 3
FME A - uniforme 3
Patrocinador
FME A - patrocinador 2
Ropa deportiva
FME A - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
3
Joan Farrés Garcia
Joan Farrés
MIG 18 Anys
6 1 0 0 0
5
Pasqual Mas Baulas
Pasqual Mas
MIG 18 Anys
6 4 0 0 0
6
Albert Francesc Gimó Contreras
Albert Francesc Gimó
MIG 18 Anys
6 0 0 0 0
7
Francesc Salvador Zuriaga
Francesc Salvador
MIG 22 Anys
7 2 0 0 0
10
Amadeu Carceller Pardina
Amadeu Carceller
POR 18 Anys
7 0 0 0 0
11
Aleix Torres Camps
Aleix Torres
DAV 19 Anys
7 0 0 0 0
12
Gonzalo Rodríguez Martínez
Gonzalo Rodríguez
MIG 18 Anys
7 0 0 0 0
13
Miguel Fernández Marco
Miguel Fernández
MIG 18 Anys
6 0 0 0 0
19
Edgar  Guardiola Navarrete
Edgar Guardiola
MIG 17 Anys
4 5 0 0 0
21
Bernat González Bosch
Bernat González
DEF 18 Anys
7 5 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 ADE Z
4
0
FME A
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 FME A
2
5
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 FME A
4
4
ARQUITECTURA
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.11.2019 UB  - UB2 RELACIONS LABORALS
6
5
FME A
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
28.11.2019 UB  - UB2 FME A
1
3
ADE Y
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 FME A
3
1
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.12.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
7
2
FME A
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
N/D N/D FME A
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado