Futbol 7 Dj 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

ARQUITECTURA

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ARQ / ARQUITECTURA

Any de fundació

2019

Telèfon

697829445

Correu electrònic

rcarlosct97@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA 08036

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
ARQUITECTURA - uniforme 1
Uniforme 2
ARQUITECTURA - uniforme 2
Uniforme 3
ARQUITECTURA - uniforme 3
Patrocinador
ARQUITECTURA - patrocinador 2
Ropa deportiva
ARQUITECTURA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Alejandro Zaballos Garcés
Alejandro Zaballos
POR 21 Anys
6 0 0 0 0
2
Juan Diego Corredor Castillo
Juan Diego Corredor
DAV 22 Anys
5 3 0 0 0
4
Darwin  Avendaño Ayol
Darwin Avendaño
DEF 23 Anys
6 0 0 1 0
5
Alejandro Salcedo Gutierrez
Alejandro Salcedo
MIG 21 Anys
6 1 0 0 0
6
Roberto Carlos Collazos Tejada
Roberto Carlos Collazos
MIG 22 Anys
5 4 0 0 0
9
Francesco García Sánchez
Francesco García
DAV 21 Anys
6 1 0 0 0
10
Joan  Vacas Gil
Joan Vacas
MIG 23 Anys
6 0 0 0 0
11
Santiago Peinado Llanos
Santiago Peinado
DAV 23 Anys
6 10 0 0 0
12
Cristian Perez Orozco
Cristian Perez
MIG 26 Anys
4 0 0 0 0
16
Juan Trujillo  Briñas
Juan Trujillo
DEF 25 Anys
5 0 0 0 0
73
Carlos  Ponferrada Rodríguez
Carlos Ponferrada
DEF 19 Anys
6 6 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Datadijous, 19 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
31.10.2019 UB  - UB2 ADE Y
4
3
ARQUITECTURA
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
07.11.2019 UB  - UB2 ARQUITECTURA
4
8
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 FME A
4
4
ARQUITECTURA
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
4
2
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
3
6
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.12.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
7
2
FME A
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Datadijous, 19 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
19.12.2019 UB  - UB1 UAO
13:30
ARQUITECTURA
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
N/D N/D ARQUITECTURA
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado