Futbol 7 Dj 13:30h-15:30h TEMPORADA 2019-20 Masculí

F7

UAO

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

UAO / UAO

Any de fundació

-

Telèfon

608479022

Correu electrònic

jverenart@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
UAO - uniforme 1
Uniforme 2
UAO - uniforme 2
Uniforme 3
UAO - uniforme 3
Patrocinador
UAO - patrocinador 2
Ropa deportiva
UAO - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Marc Segovia Sagués
Marc Segovia
MIG 20 Anys
4 1 0 0 0
2
Ignacio López  Pajares
Ignacio López
MIG 22 Anys
6 1 0 0 0
3
Spass Peychev Steoychev
Spass Peychev
POR 22 Anys
5 1 0 0 0
4
Ismael Mora Benet
Ismael Mora
DEF 18 Anys
1 0 0 0 0
5
JAUME VERGE RENART
JAUME VERGE
DEF 22 Anys
4 0 0 0 0
6
Jose Vallejo Fuentes
Jose Vallejo
DEF 18 Anys
6 1 0 0 0
7
Albert Pombo Cano
Albert Pombo
DEF 20 Anys
6 0 0 0 0
8
Alexander Machuca Guartatanga
Alexander Machuca
DAV 21 Anys
6 3 0 0 0
9
Diego OByrne Siri
Diego OByrne
MIG 19 Anys
5 3 0 0 0
10
Rodrigo Cacace Fontalva
Rodrigo Cacace
DAV 19 Anys
6 4 0 1 0
11
Ignacio Dos Santos Dos santos
Ignacio Dos Santos
DAV 19 Anys
6 2 0 0 0
Cuerpo técnico
Jordi Hernández Novell
Jordi Hernández
DELEGAT 33 Anys
0 0
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Datadijous, 19 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 31 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
31.10.2019 UB  - UB1 UAO
2
5
RELACIONS LABORALS
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
07.11.2019 UB  - UB1 FME A
2
5
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.11.2019 UB  - UB1 UAO
5
1
ADE Y
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
21.11.2019 UB  - UB1 ARQUITECTURA
4
2
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
28.11.2019 UB  - UB1 UAO
2
3
ADE Z
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 1
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
05.12.2019 UB  - UB1 FME A
3
1
UAO
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 3
Datadijous, 19 de desembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
19.12.2019 UB  - UB1 UAO
13:30
ARQUITECTURA
BYE
UAO
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dj 13:30h-15:30h
FaseFASE 2
GrupGRUP 2
JornadaJornada 2
N/D N/D UAO
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado