Básquet Dll-Dm 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Masculí

BQ

Resultats

CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimarts, 3 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimarts, 17 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
Jornada 1
Jornada 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
42
57
FME
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
68
43
CMU RAMON LLULL
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
05.11.2019 poli UPC  - p2 DADES
APLZ
IQS A
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
05.11.2019 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
56
54
IESE
Jornada 2
Jornada 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 FME
47
48
CMU PENYAFORT
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
38
47
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
16:00
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 IESE
40
46
DADES
Jornada 3
Jornada 3
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
15:00
DADES
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
48
49
FME
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
52
36
IQS A
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 EPSEB
16:00
IESE
Jornada 4
Jornada 4
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 DADES
14:00
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
16:00
CMU RAMON LLULL
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
26.11.2019 poli UPC  - p2 FME
16:00
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
26.11.2019 poli UPC  - p2 IESE
18:00
CMU PENYAFORT
Jornada 5
Jornada 5
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
14:00
DADES
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 FME
16:00
IQS A
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.12.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
16:00
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimarts, 3 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
03.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
18:00
IESE
Jornada 6
Jornada 6
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 DADES
14:00
CMU RAMON LLULL
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
15:00
CMU PENYAFORT
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
16:00
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
10.12.2019 poli UPC  - p2 IESE
18:00
FME
Jornada 7
Jornada 7
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 FME
14:00
DADES
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
15:00
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
16:00
CMU PENYAFORT
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimarts, 17 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
17.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
18:00
IESE
Acceso cuenta

No conectado