Básquet Dll-Dm 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Masculí

BQ

Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

EPS / EPSEB

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - uniforme 1
Uniforme 2
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - uniforme 2
Uniforme 3
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - uniforme 3
Patrocinador
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - patrocinador 2
Ropa deportiva
Escola Politècnica Superior d'Edificació de BCN - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
0
Max Molina  Cervelló
Max Molina
21 Anys
0 0 0
1
Patrick Salinas Appleyard
Patrick Salinas
19 Anys
2 0 0
2
Alfred B Hernandez  Martinez
Alfred B Hernandez
23 Anys
2 0 0
3
Andreu Alegre i Baraldés
Andreu Alegre i
20 Anys
2 0 0
4
Gerard Quintana López
Gerard Quintana
23 Anys
2 0 0
5
Matias Ezequiel Garcia Althaus
Matias Ezequiel Garcia
23 Anys
2 0 0
6
Xavier Fontanilles Buira
Xavier Fontanilles
20 Anys
2 0 0
7
David Pallise Ros
David Pallise
18 Anys
1 0 0
8
David John  Sison Alvarez
David John Sison
20 Anys
2 0 0
9
Joaquim  Serra Rada
Joaquim Serra
23 Anys
2 0 0
14
Gerard Recasens Ferret
Gerard Recasens
19 Anys
1 0 0
23
Ruben  Alfonso Martin
Ruben Alfonso
20 Anys
1 0 0
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
42
57
FME
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
38
47
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 EPSEB
16:00
IESE
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 DADES
14:00
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.12.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
16:00
EPSEB
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
15:00
CMU PENYAFORT
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
15:00
EPSEB
Acceso cuenta

No conectado