Bàsquet Dll-Dm 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Masculí

BQ

CMU RAMON LLULL

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

CMR / CMU RAMON LLULL

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

jandro.guevara.ub@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
CMU RAMON LLULL - uniforme 1
Uniforme 2
CMU RAMON LLULL - uniforme 2
Uniforme 3
CMU RAMON LLULL - uniforme 3
Patrocinador
CMU RAMON LLULL - patrocinador 2
Ropa deportiva
CMU RAMON LLULL - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
0
Ramon Cosialls Ris
Ramon Cosialls
19 Anys
3 0 0
1
Oscar Sans Pallarés
Oscar Sans
20 Anys
2 0 0
2
Ferran Baraut
Ferran Baraut
0 0 0
4
Miquel Gotanegra Estañol
Miquel Gotanegra
19 Anys
2 0 0
5
Carlos Boned Riera
Carlos Boned
19 Anys
4 0 0
6
Josep Ricci Comella
Josep Ricci
19 Anys
3 0 0
7
Ignacio Cervero Pineda
Ignacio Cervero
21 Anys
0 0 0
8
Nacho Carceller
Nacho Carceller
1 0 0
10
Sergio Chaparra Gascón
Sergio Chaparra
19 Anys
3 0 0
15
Jose Luís Martín Martín
Jose Luís Martín
20 Anys
3 0 0
17
Enric  Marcos Ferrer
Enric Marcos
B 20 Anys
2 0 0
20
Pere Trepat
Pere Trepat
0 0 0
Cuerpo técnico
Alejandro  Guevara  Franco
Alejandro Guevara
DELEGAT 19 Anys
0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimarts, 3 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
68
43
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
0
1
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
48
49
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 IQS A
16:00
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimarts, 3 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
03.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
37
64
IESE
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 DADES
75
57
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
15:00
EPSEB
Acceso cuenta

No conectado