Bàsquet Dll-Dm 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Masculí

BQ

ECONOMIA I EMPRESA

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ECO / ECONOMIA I EMPRESA

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ECONOMIA I EMPRESA - uniforme 1
Uniforme 2
ECONOMIA I EMPRESA - uniforme 2
Uniforme 3
ECONOMIA I EMPRESA - uniforme 3
Patrocinador
ECONOMIA I EMPRESA - patrocinador 2
Ropa deportiva
ECONOMIA I EMPRESA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Manuel García Concha
Manuel García
B 25 Anys
3 0 0
3
Jaime López Biencinto
Jaime López
E 18 Anys
3 0 0
5
Antonio Martín Lorenzo
Antonio Martín
E 19 Anys
2 0 0
6
Valmik Mahboobani  Martínez
Valmik Mahboobani
B 19 Anys
1 0 0
8
Aleix Garrit Rosanes
Aleix Garrit
AP 19 Anys
3 0 0
9
Héctor Jiménez García
Héctor Jiménez
A 20 Anys
3 0 0
10
Albert Moreno Farrés
Albert Moreno
E 19 Anys
2 0 0
11
ÓSCAR SÁNCHEZ RICO
ÓSCAR SÁNCHEZ
P 20 Anys
2 0 0
12
Asier Fernández Cobos
Asier Fernández
A 18 Anys
1 0 0
13
Arnau Quintana Barbé
Arnau Quintana
AP 20 Anys
2 0 0
19
Robin  Dufke -
Robin Dufke
AP 20 Anys
3 0 0
34
Pol Viñas Jiménez
Pol Viñas
P 18 Anys
2 0 0
Cuerpo técnico
Hugo López Cervera
Hugo López
ENTRENADOR 19 Anys
0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 5 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
05.11.2019 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
56
54
IESE
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 CMU RAMON LLULL
0
1
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
38
46
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
26.11.2019 poli UPC  - p2 FME
40
55
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.12.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
98
34
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
0
0
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
16:00
CMU PENYAFORT
Acceso cuenta

No conectado