Básquet Dll-Dm 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Masculí

BQ

FME

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

FME / FME

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
FME - uniforme 1
Uniforme 2
FME - uniforme 2
Uniforme 3
FME - uniforme 3
Patrocinador
FME - patrocinador 2
Ropa deportiva
FME - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Joan Salvà Soler
Joan Salvà
20 Anys
1 0 0
5
Marc Herault Ripoll
Marc Herault
19 Anys
2 0 0
7
Alejandro Galván Pérez-Ilzarbe
Alejandro Galván
19 Anys
2 0 0
8
Nil  Fons Miret
Nil Fons
20 Anys
1 0 0
9
Aleix Torres Camps
Aleix Torres
19 Anys
2 0 0
10
Àlex Font Mercadié
Àlex Font
19 Anys
2 0 0
11
Santiago Llaquet Vélez
Santiago Llaquet
18 Anys
2 0 0
12
Arnau Padrés Masdemont
Arnau Padrés
18 Anys
1 0 0
16
Gerard Castro López
Gerard Castro
18 Anys
1 0 0
17
Bernat Ramis Vich
Bernat Ramis
19 Anys
2 0 0
19
Carlos Arribalzaga Jové
Carlos Arribalzaga
18 Anys
1 0 0
33
Àlex Aibar Farràs
Àlex Aibar
18 Anys
1 0 0
Cuerpo técnico
Guillem Coderch Sendrós
Guillem Coderch
ENTRENADOR 21 Anys
0 0
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadilluns, 4 de novembre de 2019
Hora13:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
04.11.2019 poli UPC  - p2 EPSEB
42
57
FME
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 11 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
11.11.2019 poli UPC  - p2 FME
47
48
CMU PENYAFORT
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.11.2019 poli UPC  - p2 CMU RAMON LLULL
48
49
FME
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimarts, 26 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
26.11.2019 poli UPC  - p2 FME
16:00
ECONOMIA I EMPRESA
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 FME
16:00
IQS A
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
10.12.2019 poli UPC  - p2 IESE
18:00
FME
CompeticióBásquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 FME
14:00
DADES
Acceso cuenta

No conectado