Bàsquet Dll-Dm 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Masculí

BQ

Grau en Ciència i Enginyeria de Dades

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

CED / DADES

Any de fundació

-

Telèfon

639646637

Correu electrònic

neilcrespo15@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - uniforme 1
Uniforme 2
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - uniforme 2
Uniforme 3
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - uniforme 3
Patrocinador
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - patrocinador 2
Ropa deportiva
Grau en Ciència i Enginyeria de Dades - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
1
Nil Crespo  Peiro
Nil Crespo
E 20 Anys
6 0 0
2
Marc  Cortadellas Casale
Marc Cortadellas
P 21 Anys
6 0 0
3
José Pérez Cano
José Pérez
AP 19 Anys
5 0 0
5
Tomás Gadea Alcaide
Tomás Gadea
B 18 Anys
5 0 0
6
Oriol Ricart Villarrubias
Oriol Ricart
P 21 Anys
4 0 0
7
Pol  Bernaus Casadesús
Pol Bernaus
E 20 Anys
4 0 0
8
Robert Tura Fernandez
Robert Tura
A 20 Anys
4 0 0
9
Alex Marti Guiu
Alex Marti
AP 0 Anys
6 0 0
12
Pau Matas Albiol
Pau Matas
A 18 Anys
6 0 0
16
Esteve Valls Mascaró
Esteve Valls
A 21 Anys
2 0 0
33
Roger  Creus Castanyer
Roger Creus
B 20 Anys
5 0 0
44
Xavier Rubiés Cullell
Xavier Rubiés
A 22 Anys
4 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimarts, 12 de novembre de 2019
Hora18:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
12.11.2019 poli UPC  - p1 IESE
40
46
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 18 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
18.11.2019 poli UPC  - p1 ECONOMIA I EMPRESA
38
46
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadilluns, 25 de novembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
25.11.2019 poli UPC  - p2 DADES
61
17
EPSEB
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadilluns, 2 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
02.12.2019 poli UPC  - p2 CMU PENYAFORT
57
39
DADES
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadilluns, 9 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
09.12.2019 poli UPC  - p2 DADES
75
57
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 10 de desembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
10.12.2019 poli UPC  - p1 DADES
47
37
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadilluns, 16 de desembre de 2019
Hora14:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
16.12.2019 poli UPC  - p2 FME
14:00
DADES
Acceso cuenta

No conectado