Básquet Dj-Dv 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Femení

BQ

ADE

BARCELONA

Nombre corto

ADE / ADE

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

albaadalid18@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

-

Uniforme 1
ADE - uniforme 1
Uniforme 2
ADE - uniforme 2
Uniforme 3
ADE - uniforme 3
Patrocinador
ADE - patrocinador 2
Ropa deportiva
ADE - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
2
Anna Fusté Peña
Anna Fusté
B 20 Anys
1 0 0
3
Ángela  Villavicencio Goula
Ángela Villavicencio
AP 22 Anys
1 0 0
6
Elisenda Garriga Mas
Elisenda Garriga
A 22 Anys
1 0 0
7
Alba Adalid Molins
Alba Adalid
P 21 Anys
1 0 0
9
Clara Garrigues Estrada
Clara Garrigues
B 21 Anys
1 0 0
10
Cristina Sáez Chorro
Cristina Sáez
P 20 Anys
1 0 0
12
Nathalia Cancino  Fuentes
Nathalia Cancino
A 21 Anys
1 0 0
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
07.11.2019 poli UPC  - p2 CMU SANT JORDI
APLZ
ADE
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora15:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
14.11.2019 poli UPC  - p2 ADE
23
66
IQS A
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
21.11.2019 poli UPC  - p2 UB
15:00
ADE
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
28.11.2019 poli UPC  - p1 ADE
16:00
CMU SANT JORDI
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
05.12.2019 poli UPC  - p1 IQS A
16:00
ADE
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
12.12.2019 poli UPC  - p2 ADE
16:00
UB
Acceso cuenta

No conectado