Básquet Dj-Dv 12h-17h TEMPORADA 2019-20 Femení

BQ

CMU SANT JORDI

BARCELONA

Nombre corto

SJO / CMU SANT JORDI

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

-

Uniforme 1
CMU SANT JORDI - uniforme 1
Uniforme 2
CMU SANT JORDI - uniforme 2
Uniforme 3
CMU SANT JORDI - uniforme 3
Patrocinador
CMU SANT JORDI - patrocinador 2
Ropa deportiva
CMU SANT JORDI - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
5
Gina Rigat
Gina Rigat
0 0 0
6
Sara Calleja
Sara Calleja
0 0 0
7
Irene  Santos
Irene Santos
0 0 0
9
Laura Farré Orós
Laura Farré
19 Anys
0 0 0
10
Ariadna  Plans
Ariadna Plans
0 0 0
11
Francina  Mut
Francina Mut
0 0 0
12
Emma Abras Garrido
Emma Abras
20 Anys
0 0 0
14
Laia Victor
Laia Victor
0 0 0
17
Elena Moreno Gilabert
Elena Moreno
20 Anys
0 0 0
19
Julia Orío Tejada
Julia Orío
19 Anys
0 0 0
20
Carme Garcies
Carme Garcies
0 0 0
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 7 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
07.11.2019 poli UPC  - p2 CMU SANT JORDI
APLZ
ADE
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 14 de novembre de 2019
Hora16:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
14.11.2019 poli UPC  - p2 UB
APLZ
CMU SANT JORDI
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 21 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
21.11.2019 poli UPC  - p2 CMU SANT JORDI
16:00
IQS A
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 28 de novembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
28.11.2019 poli UPC  - p1 ADE
16:00
CMU SANT JORDI
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 5 de desembre de 2019
Hora16:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
05.12.2019 poli UPC  - p2 CMU SANT JORDI
16:00
UB
CompeticióBásquet Dj-Dv 12h-17h
FaseLLIGA 19-20
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 12 de desembre de 2019
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
12.12.2019 poli UPC  - p2 IQS A
15:00
CMU SANT JORDI
Acceso cuenta

No conectado